fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Zero 7 w Wytwórni

zero 7
Materiały Promocyjne
30 kwietnia w ramach cyklu muzyczno-artystycznego Independent Sound Zone w warszawskim Teatrze Wytwórnia zagra dj set zero 7 oraz Fisz Emade Eprom i Envee z projektem "Niedźwiedź w lesie".
Zero 7 (Sam Hardaker / Henry Binns) wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Muzycy wydali swój debiutancki minialbum ‘EP1’ w 1999 r. Ich pierwszy pełnowymiarowy krążek ‘Simple Things’ zyskał status złotej płyty i sprzedał się w nakładzie miliona egzemplarzy.
"The Garden" to ich ostatnia płyta. Przy jej nagraniu współpracowali z Sia Furlerem i José Gonzálezem. Krążek został nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best Electronic/Dance Album obok takich gwiazd jak Madonna i Pet Shop Boys.
Specjalnym gościem Wytwórni będzie projekt Fisz Emade Eprom dj set, a w ramach "afterparty live act" wystąpią pod nazwą Niedźwiedź w lesie – Envee (flow), Dominik Trębski (Muzykoterapia, Tworzywo Sztuczne – trumpet, sampler)i Hubert Zemler (Horny Trees, Ritmodelia – drums)
Szczegóły:
[link=http://www.teatrwytwornia.pl" target="_blank]www.teatrwytwornia.pl[/link]
[ramka]KONKURS
Dla osoby, która jako pierwsza prześle swoje zgłoszenie na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail] mamy bilet na imprezę.
Start konkursu 28 kwietnia (godz. 12.00)
[b]Znamy już zwycięzców. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b][/ramka]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA