fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Daesh

IS: Seks z porwaną kobietą nie jest gwałtem

Autorka z "Dabiq" przekonuje, że branie niewolnic jest zgodne z wolą Allaha
AFP
W najnowszym numerze "Dabiq", propagandowego pisma Państwa Islamskiego, pojawił się artykuł, którego autorka tłumaczy, iż seks z porwaną kobietą nie może być traktowany jako gwałt, ponieważ takie zachowanie jest inspirowane przez czyny proroka Mahometa.

Według autorki artykułu, która - jak informuje "The Independent" - jest żoną bojownika IS, który zniewolił Jazydkę, podkreśla, że branie niewolnic przez muzułmanów jest zgodne z nauką Mahometa. Autorka chwali organizowane przez IS targi niewolnic, na których handluje się kobietami. Wspomina też o żonie prezydenta USA Michelle Obamie, za którą - jak twierdzi - nikt nie dałby na takim targu nawet 1/3 dinara.

Pisząc o doniesieniach na temat strasznego traktowania zniewolonych kobiet przez bojowników IS, autorka artykułu przekonuje, że są to kłamstwa Jazydek. Zapewnia, że te Jazydki, które zgodziły się przejść na islam są dobrze traktowane a bojownicy IS traktują je jak członków swoich rodzin. Według niej wiele Jazydek przechodzi na islam dobrowolnie. "Ja i wszyscy członkowie mojej rodziny z radością przyjęliśmy pierwszą niewolnicę w naszym domu" - pisze. A powołując się na Koran wyjaśnia, że niewolnikami zostają tylko ci, których opuściła łaska Allaha i którzy "nie są mu już potrzebni".

Autorka przekonuje też, że seks z niewolnicą jest bardziej moralny niż seks z prostytutką, ponieważ ta ostatnia "otwarcie dopuszcza się grzechu".

"Z pewnością będziemy handlowali niewolnicami wbrew politycznej poprawności" - podsumowuje autorka.

 

W artykule można też przeczytać, że działania Państwa Islamskiego są zgodne z wolą Allaha.

Źródło: The Independent
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA