fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

Katarzyna Iwuć teraz w zarządzie Netii

Zasiadająca do tej pory w radzie nadzorczej Netii Katarzyna Iwuć, członek zarządu Mennicy ds. finansowych, weszła we wtorek do zarządu telekomunikacyjnej firmy.

Przez ostatnie miesiące finanse telekomu były domeną obecnego prezesa spółki, Pawła Szymańskiego, wiązanego w dotychczasowym układzie właścicielskim raczej z funduszem MCI, który już nie ma akcji telekomu. Czy to oznacza jego rychłe odejście, czy tylko wsparcie - dopiero się okaże.

Katarzyna Iwuć pełniła funkcję członka rady nadzorczej Netii od 21 maja 2014 r., a od 27 maja 2014 r. była członkiem Komitetu ds Audytu działającego w ramach rady.

Związana jest od 2013 r. z grupą Zbigniewa Jakubasa, który jest obecnie największym akcjonariuszem Netii poprzez firmy zależne i powiązane. Oprócz tego, że pełni rolę CFO w Mennicy spółce zależnej Mennica Polska od 1766 Sp. z o.o. (od stycznia 2014 r.), zasiada także w radzie nadzorczej spółki Mennica Metale Szlachetne (od lutego 2014 r.).

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach księgowej, głównej księgowej oraz audit managera, partnera w spółkach zajmujących się audytem finansowym (BDO, PwC).

Jest z Wrocławia, gdzie ukończyła Akademię Ekonomiczną (kierunek Finanse i Bankowość) oraz obroniła pracę doktorską z zakresu rachunkowości instrumentów finansowych. Posiada tytuł biegłego rewidenta.

Źródło: rpkom.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA