fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Samorządy

XX Kongres Uzdrowisk Europejskich w Sopocie

Fotorzepa/Piotr Wittman
Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP wraz z Europejskim Związkiem Uzdrowisk (ESPA) organizuje - po raz pierwszy w Polsce - XX Kongres Uzdrowisk Europejskich.

Jubileuszowy - XX Kongres ESPA odbędzie się w dniach 19-22 maja 2015 w Hotelu Grand w Sopocie.

Kongres Uzdrowisk Europejskich jest ogólnopolską, a od wielu lat najbardziej prestiżową konferencją uzdrowiskową, która na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w branży uzdrowiskowo-turystycznej krajów europejskich.

Corocznie w Kongresie ESPA uczestniczą delegaci narodowych stowarzyszeń uzdrowiskowych z krajów europejskich, liczni przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, świata nauki, przedsiębiorców oraz specjalistów sektora medycznego i turystyczno-uzdrowiskowego.

W programie Kongresu Uzdrowisk Europejskich w Sopocie zaplanowano m.in. wspólne spotkanie włodarzy miast turystycznych i uzdrowiskowych z Polski i Niemiec, spotkania biznesowe dla branży turystycznej oraz warsztaty praktyczne w Zakładzie Balneologicznym w Sopocie.

Jesteśmy przekonani, że spotkanie przedstawicieli uzdrowisk europejskich w ramach Kongresu w dobie postępujących przemian w uzdrowiskach europejskich umożliwi nawiązanie nowych kontaktów, określenie wspólnych stanowisk w sprawach ważnych dla rozwoju uzdrowisk polskich i europejskich.

Szczegółowe informacje na temat Kongresu ESPA dostępne są na stronie internetowej www.sgurp.pl. "Rzeczpospolita" jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA