fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory Prezydenckie 2015

Rafał Chwedoruk ocenia we Wprost debatę w TVP

Paweł Kukiz
PAP/Radek Pietruszka
Kukiz powinien być tym, który bez mrugnięcia okiem poradzi sobie w każdej trudnej sytuacji przy włączonych kamerach - ocenia występ znanego muzyka w debacie TVP politolog Rafał Chwedoruk.

Dr Rafał Chwedoruk w rozmowie z wprost.pl ocenił wczorajszą debatę kandydatów na prezydenta w TVP. Zdaniem politologa, zaskakująco słabo wypadł Paweł Kukiz i to pomimo, że ma doświadczenie w polityce i wystąpieniach publicznych. Rafał Chwedoruk przyznał, że znanego muzyka zjadła trema.

- Jego problemem jest chyba to, że poza ogólnym wezwaniem do zreformowania systemu we wszystkich innych wątkach sprawiał wrażenie człowieka, który się gubi - stwierdził Chwedoruk i dodał, że w świetle debaty określenie "fenomenu Pawła Kukiza" nabiera nowego kontekstu: - Fenomenem staje się to, w jaki sposób on jest na trzecim miejscu w sondażach.

Zdaniem politologa pozytywnym zaskoczeniem był podczas debaty w TVP kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta Marian Kowalski. Chwedoruk zaznaczył, że "wszyscy spodziewali się po Kowalskim wypowiedzi, które przekroczą wiele granic". - A okazało się, że wypowiadał się w sposób czasami radykalny, czasami umiarkowany, ale generalnie spójny, dobrze przygotowany i było wiadomo, do kogo adresował swoje wypowiedzi - stwierdził politolog.

Źródło: wprost.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA