fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Nowe osiedla w Warszawie

Materiały Inwestora
Atal wprowadza na rynek 162 mieszkania u zbiegu al. Rzeczypospolitej i Wilanowskiej w Warszawie. Ceny mkw. lokali zaczynają się od 6,9 tys. zł.

Osiedle Oaza Wilanów powstaje na pograniczu Wilanowa i Mokotowa. Deweloper, spółka Atal, zaplanował także obiekty rekreacyjno-sportowe. Ceny mieszkań zaczynają się od 6,9 tys. zł za mkw. Metr lokalu na najwyższej kondygnacji deweloper wycenił na 7,5 tys. zł.

W drugim etapie Oazy Wilanów Atal zaplanował dwa budynki ze 162 mieszkaniami o powierzchni od 39,24 do 124,77 mkw. To lokale od dwóch do pięciu pokoju. Do mieszkań na parterach są przypisane ogródki.

Do sprzedaży trafiło także 227 miejsc garażowych. Są też 24 stanowiska zewnętrzne. W budynkach z drugiego etapu inwestycji Atal zaplanował 72 komórki lokatorskie. Osiedle Oaza Wilanów ma powstać w trzech etapach, w których deweloper postawi osiem czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 456 mieszkań.

- Powstaną parkingi podziemne z miejscami na 713 samochodów oraz dodatkowe naziemne miejsca postojowe - mówią przedstawiciele dewelopera. - Na osiedlu będzie też 19 lokali handlowo – usługowych. Mieszkańcy będą mogli także korzystać ze strefy rekreacyjno – sportowej, w której zaplanowaliśmy boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, a także ścieżki do biegania. Na terenie osiedla znajdzie się także jeziorko, a z myślą a najmłodszych mieszkańcach zaprojektowano trzy place zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych - opisują.

- Pierwszy etap Oazy Wilanów został bardzo dobrze przyjęty przez klientów, co potwierdzają wyniki – w ciągu pół roku od wprowadzenia do sprzedaży nabywców znalazło 69 z 91 mieszkań. Zainteresowanie drugim etapem jest równie duże. Jeszcze przed wprowadzeniem osiedla do oferty klienci często pytali o rozpoczęcie sprzedaży. Poziom sprzedaży w warszawskich inwestycjach spółki potwierdza słuszność dalszego inwestowania na stołecznym rynku – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w spółce Atal.

W Warszawie, oprócz Oazy Wilanów, Atal oferuje mieszkania na osiedlu Nowe Bemowo i w apartamentowcu Walewska Residence położonym nieopodal Stadionu Narodowego. - W marcu nabywcę znalazł ostatni ze 178 lokali w pierwszej na stołecznym rynku inwestycji spółki - Atal Marina Apartamenty - podają przedstawiciele firmy.

Za projekt osiedla Oaza Wilanów odpowiada firma HRA Architekci.

Prace budowlane trwają. Pierwszy etap ruszył we wrześniu 2014 roku, a drugi - w lutym 2015 roku. Zakończenie prac przewidziano na trzeci kwartał 2016 roku oraz drugi kwartale 2017 roku.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA