fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Koncert The KDMS

The KDMS; fot. Pascal Gambarte
materiały prasowe
W piątek, 15 sierpnia o godzinie 20.00 w warszawskiej Stacji Mercedes wystąpią The KDMS.
Trzon zespołu stanowią brytyjska disco diwa Kathy Diamond oraz polski DJ i producent muzyczny – Maksymilian Skiba.
Niemieccy dziennikarze opisują ich jako indie disco odpowiedź na Adele, czy zespół-klucz łączący współczesną muzykę klubową z doskonałymi kompozycjami, porównując ich przy okazji do Moloko.
The KDMS tworzą nieokiełznaną mieszankę gatunków muzyki klubowej. Główny kierunek wyznacza w niej żywiołowe, motoryczne i bogate w dźwięki disco, które zachęca do tańca. Ich międzynarodowy sukces tkwi w chwytliwych melodiach, a elektryzujący głos Kathy porywa publiczność na każdym koncercie.
Zespół z powodzeniem łączą rodzaj słowiańskiej wrażliwości z typowo brytyjskim wyrafinowaniem i osobliwym poczuciem humoru. Cover piosenki Madonny w wykonaniu zespołu Give Me All Your Luvin' zrobił prawdziwą furorę w świecie muzycznym. Ich kawałki są remixowane na imprezach na całym świecie przez takie gwiazdy jak Alexis Taylor z Hot Chip czy Morgan Geist.
The KDMS w kwietniu i maju bieżącego roku odbyli trasę koncertową po największych miastach Azji. Odwiedzili sceny muzyczne w Szanghaju, Pekinie, Hong Kongu i Taipei. W Europie zagrali dla publiczności w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i gościli na takich festiwalach jak Open'er Festival, OFF Festival czy Selector Festival.
Teraz nadszedł czas na ich występ na letniej scenie pawilonu Mercedesa.
The KDMS, utwór pt. Part Time Lovers: https://www.youtube.com/watch?v=NPlCL-MlrSo
Kolejne koncerty w Stacji Mercedes
22.08 (Piątek) – Hanimal i Anthony Chorale
29.08 (Piątek) – Eric Shoves Them in His Pockets
05.09 (Piątek) i 06.09 (Sobota) – Występy gwiazd na zakończenie sezonu letniego w Stacji, szczegóły odnośnie wydarzenia wkrótce.
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA