fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Radcowie

Dzień radcy prawnego: mija 32 lata od powstania samorządu

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
W tym roku miną 32 lata od powstania samorządu radców prawnych.
Jak co roku, radcy prawni będą obchodzić swoje święto. Dzień samorządu radców prawnych nie bez powodu przypada 6 lipca. W tym dniu sejm przyjął ustawę o radcach prawnych.
Święto radców prawnych ma w swym zamyśle służyć nieformalnej integracji radcowskiej społeczności, nawiązywaniu szerokich kontaktów z środowiskami lokalnymi i krajowymi. Jak będą obchodzić ten dzień izby radcowskie?

Warszawa

Jednym z głównych punktów obchodów w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie będzie XV Piknik Radcy Prawnego.
Jubileuszowy piknik odbędzie się 7 czerwca br. w godz. od 10.00 do 16.00 na terenie Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej w Warszawie.
W programie m.in. mecz piłki nożnej reprezentacji OIRP w Warszawie z drużyną dziennikarzy, miniturniej siatkówki, koncert zespołu „Pustki", możliwość testowania aut oraz wiele atrakcji dla dzieci.

Toruń

A Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu zaprasza na  spotkanie  radców prawnych - w dniu 4 lipca 2014 roku - do Osady Karbówko  k. Torunia. Spotkanie odbędzie się w formie pikniku w Domu Rybaka  w godz. od 17:00 do 23:30.
Na 6 lipca 2014 roku planowane jest także oficjalne oddanie do używania strony internetowej toruńskiej Izby w całkowicie nowej odsłonie. Prace nad stroną trwają w ramach Komisji ds. Cyfryzacji.

Gdańsk

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku  organizuje 5 lipca 2014 roku piknik, na który zaprasza wszystkich  radców, aplikantów, pracowników Izby, wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Zielona Góra

Z okazji dnia radcy prawnego Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze oraz Komisja ds. Integracji Środowiska zapraszają wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z rodzinami na piknik, który odbędzie się dnia 7 czerwca 2014 roku.

Szczecin

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie tegoroczne obchody Dnia Radcy Prawnego będzie obchodziła w dniach 4-6 lipca.
W pierwszym dniu o godz. 15.00, w budynku Trafostacji w Szczecinie odbędzie się ślubowanie radców prawnych. Wydarzenie zostanie wzbogacone występem jednego znanych szczecińskich saksofonistów Michała Szymonika.
Wieczorem, tego samego dnia odbędzie się impreza muzyczna adresowana do wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich w szczecińskim Klubie Muzycznym Elefunk.
Następnie, w dniu 5 lipca o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza święta w Bazylice Św. Jakuba w Szczecinie w intencji wszystkich radców prawnych i aplikantów, która będzie celebrowana przez Arcybiskupa Metropoli Szczecińsko-Kamieńskiej ks. Andrzeja Dzięgę.
Z kolei, zgodnie już przyjętą tradycją, w dniu 6 lipca wszyscy radcowie prawni i aplikanci wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi będą uczestniczyć w imprezie pn. „Piknik z Radcą Prawnym". Dla wszystkich uczestników Pikniku  zostaną zapewnione liczne atrakcje. Ponadto podczas imprezy, organizator planuje wystawę prac malarskich jednej z naszych koleżanek.
Źródło: www.e-kirp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA