fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Wicepremier Piechociński o rekonstrukcji rządu

Donald Tusk i Janusz Piechociński
Fotorzepa, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek
Paweł Majewski
Zapowiadana przez premiera Donalda Tuska rekonstrukcja rządu w listopadzie odwróciła uwagę od referendum w Warszawie - przekonuje szef PSL Janusz Piechociński i dodaje, że zmian personalnych można spodziewać się pod koniec stycznia
Wicepremier i minister gospodarki był gościem TVP1.
Piechociński nie chciał odpowiedzieć na pytanie, czy zapowiedzi Tuska, o zaproponowaniu na listopadowym półmetku kadencji nowych kierunków polityki rządu, były celowym odwróceniem uwagi od warszawskich problemów Platformy.
Zdaniem lidera PSL kłopot rządu nie polega tylko na personaliach, ale i na komunikacji wewnątrz rządu. - Jak znam kalendarz polityczny, to wydaje mi się, że o tych zmianach będziemy mówić na koniec stycznia przyszłego roku – powiedział. – W grudniu mamy nie tylko Mikołajki i Barbórkę, później Boże Narodzenie i Nowy Rok. Pamiętajmy, że równolegle toczą się prace nad budżetem państwa - dodał.
Zmiany czekają również ministrów, których wyznaczył PSL. Piechociński zapowiedział przewietrzenie swoich resortów, ale nie wymienił żadnych nazwisk. – Jak przyjdzie czas, o personaliach poinformuję w „Polityce przy kawie" – stwierdził w porannym programie TVP1.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA