fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Program koncertów Podlaskiej Oktawy Kultur

VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki, Sztuki i Folkloru Białystok i województwo podlaskie 22-28 lipca 2013 r.
22 lipca, poniedziałek
BIAŁYSTOK
Prolog – WOAK Spodki,
ul. św. Rocha 14
17:00 Finisaż wystawy fotograficznej Igora Dokuczajewa (Rosja) „Rosja od środka – okiem reportera"
18:00 Spektakl „Ukrainność"
wyk. MAGDALENA WARZECHA Z ZESPOŁEM
23 lipca, wtorek
BIAŁYSTOK
17:30 Katedra – plac przy Ratuszu
PARADA ZESPOŁÓW
18:00 plac przy Ratuszu
Koncert inauguracyjny
ORKIESTRA UNIWERSYTETU HUMANISTYCZNEGO
W RÓWNEM (Ukraina), KAZACZATA (Adygeja), CZERKASKI CHÓR LUDOWY (Ukraina)
24 lipca, środa
AUGUSTÓW
17:00 „Pałac na Wodzie" Falkowski
PERLA VERDE (Ekwador), GUDY (Białoruś)
BIAŁYSTOK
17:30 plac przy Ratuszu
LES COLPORTEURS (Francja), ZESPÓŁ PIEŚNI
I TAŃCA „TARŠKUTIS" (Litwa), KABATAŞ
ERKEK LISESI HALK DANSLARI TOPLULU?U (Turcja), SUNICZKA-
-SKAWYSZ (Białoruś),
IZRAELSKI
TEATR TAŃCA (Izrael),
SAMECH (Polska)
BIELSK PODLASKI
18:00 Bielski Dom Kultury
ZPIT UNIWERSYTETU WILEŃSKIEGO (Litwa), PROLISOK (Ukraina)
GONIĄDZ
18:00 Gminny Ośrodek Kultury
WOŁYŃSKIE SŁOWIKI (Ukraina),
ESCADA (Armenia)
ŁOMŻA
18:30 Parafia pw. Krzyża Świętego
ORKIESTRA UNIWERSYTETU HUMANISTYCZNEGO
W RÓWNEM (Ukraina)
MOŃKI
18:00 Moniecki Ośrodek Kultury
NÄCHAMA-2 (Niemcy)
TYKOCIN
18:00 Wielka Synagoga
SARAKINA (Polska)
ZAMBRÓW
18:00 Miejski Ośrodek Kultury
KUD „RIBARSKA BANJA" (Serbia)
25 lipca, czwartek
BIAŁYSTOK
17:00 plac przy Ratuszu
MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA M. BIAŁYSTOK (Polska),
FOLK BROTHERS (Polska), BIAŁOSTOCKIE
STUDIO PIOSENKI (Polska), SARAKINA (Polska), CICHA&PAŁYGA (Polska)
26 lipca, piątek
AUGUSTÓW
18:00 amfiteatr nad jeziorem Necko
ESCADA (Armenia), CZERKASKI CHÓR LUDOWY (Ukraina)
BIAŁYSTOK
17:30 plac przy Ratuszu
BUŃCZUK (Polska),
ŁOWZAR (Polska-Czeczenia), PERLA VERDE (Ekwador), WOŁYŃSKIE SŁOWIKI (Ukraina), KUD RIBARSKA BANJA (Serbia)
CIECHANOWIEC
18:00 Muzeum Rolnictwa
ZPIT UNIWERSYTETU WILEŃSKIEGO (Litwa)
DOBRZYNIEWO DUŻE
18:00 Dom Kultury
w Pogorzałkach
GUDY (Białoruś),
KAZACZATA (Adygeja)
SUPRAŚL
20:00 Bukowisko
LES COLPORTEURS (Francja)
SUWAŁKI
18:00 Suwalski Ośrodek Kultury
IZRAELSKI TEATR TAŃCA (Izrael)
TYKOCIN
18:00 Wielka Synagoga
NÄCHAMA-2 (Niemcy)
WASILKÓW
19:00 skwer przy ul. Polnej
SUNICZKA-SKAWYSZ (Białoruś), KABATAŞ (Turcja)
ZABŁUDÓW
18:00 Planty
TARŠKUTIS (Litwa),
FOLK BROTHERS (Polska)
ZAMBRÓW
18:00 Miejski Ośrodek Kultury
PROLISOK (UKRAINA)
27 lipca, sobota
BIAŁYSTOK
17:30 plac przy Ratuszu
ESCADA (Armenia),
GUDY (Białoruś),
ZPIT UNIWERSYTETU WILEŃSKIEGO (Litwa), PROLISOK (Ukraina), NÄCHAMA (Niemcy)
BIAŁOWIEŻA
19:00 amfiteatr
(przy parkingu głównym)
KAZACZATA (Adygeja)
CZARNA BIAŁOSTOCKA
18:00 scena nad zalewem „Czapielówka"
KABATAŞ (Turcja), CZERKASKI CHÓR LUDOWY (Ukraina)
GRAJEWO
17:00 Miejski Dom Kultury
KUD RIBARSKA BANJA (Serbia), IZRAELSKI TEATR TAŃCA (Izrael)
GRÓDEK
18:00 Boryk
ŁOWZAR (Polska-Czeczenia), PERLA VERDE (Ekwador)
KRYPNO KOLONIA
19:00 Pacowa Chata
LES COLPORTEURS (Francja)
ŁAPY
19:00 Parafia pw. św.
Ap. Piotra i Pawła
ORKIESTRA UNIWERSYTETU
HUMANISTYCZNEGO
W RÓWNEM (Ukraina)
NAREWKA
17:00 amfiteatr
w Starym Dworze
TARŠKUTIS (Litwa), SUNICZKA-SKAWYSZ (Białoruś)
SUPRAŚL
17:00 rynek
WOŁYŃSKIE SŁOWIKI (Ukraina), SARAKINA (Polska)
28 lipca, niedziela
BIAŁYSTOK
17:30 plac przy Ratuszu
koncert galowy
CZĘSTOCHOWA PIPES&DRUMS (Polska), KURPIE ZIELONE (Polska), zespoły wytypowane
przez Międzynarodową
Radę Artystyczną
HAJNÓWKA
18:00 amfiteatr
GUDY (Białoruś), CZERKASKI CHÓR LUDOWY (Ukraina)
SIEMIATYCZE
14:30 amfiteatr nad zalewem
ORKIESTRA UNIWERSYTETU HUMANISTYCZNEGO
W RÓWNEM (Ukraina), WOŁYŃSKIE SŁOWIKI (Ukraina).
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA