fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Pachnący biznes

Południowa Prowansja: mimozy, róże, lawenda, liczne powieści Petera Mayle
archiwum rodzinne
Rodzina Missalów udowodniła, że rodzinna firma może wygrać walkę z globalną konkurencją. Dzisiaj ma sieć perfumerii, firmę dystrybucyjną, własny zapach i wielkie plany.
Plany na najbliższy czas? Bardzo prozaiczne. Nauczyć Polki, jak się myje twarz. Potem? Muzeum perfumiarstwa w butiku na warszawskim Bemowie. Na razie jest tam gablota ze starymi flakonami. Obok niej stoją najdroższe perfumy na świecie No. 1 Clive'a Christiana. Na drugie piętro budynku wjeżdża się windą, żeby każdy mógł mieć dostęp. To inwestycja w przyszłe muzeum.

Każdy z członków rodziny Missalów jest zmotywowany i uparty. Młodsza generacja – Michał i Mateusz z żonami Agnieszką i Asią są w stanie wydłubać każdą perfumiarską bądź kosmetyczną nowinkę na świecie. I potem robią wszystko, żeby sprowadzić ją do Quality – pod warunkiem że jest wystarczająco ekskluzywna. Syn Michała i Agnieszki,  8-letni Andrzejek już miesza zapachy. Do  skórki cytryny dodaje bazylię, trochę wanilii i domaga się uznania. Będzie w przyszłości perfumiarskim „nosem"? Są na to szanse.– Nie będziemy go do niczego zmuszać. Tak jak i nas nikt do niczego nie zmuszał – ...
Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA