fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Eminem stracił prawie 3 mln dolarów

ROL
Eminem wreszcie sprzedał posiadłość w Rochester Hills koło Detroit. Niestety nie zarobił na niej ani centa, a nawet stracił i to niemal 3 mln dolarów.

W 2003 roku raper kupił posiadłość w Rochester Hills za 4,75 mln dolarów (ponad 17 mln złotych). Duży dom mieszczący sześć sypialni z prywatnymi łazienkami oraz z basenem, wodospadem i jacuzzi, domem dla gości, kortem tenisowym oraz boiskiem do koszykówki, a także domem zarządcy stoi na działce o powierzchni ponad 24 tys. metrów kwadratowych. Sam dom jest ogromny i ma powierzchnię ponad 1,5 metrów kw oraz 22 pomieszczenia mieszkalne i użytkowe. Jest też garaż na trzy samochody.

Eminem od kilku lat usiłował sprzedać posiadłość stopniowo obniżając cenę wywoławczą. W końcu udało mu się pozbyć posiadłości, ale jedynie za 1,9 mln dolarów czyli około 6,8 mln złotych. To oznacza, że muzyk "stracił" na tej transakcji około 10 mln złotych - 2,85 mln dolarów.

Eminem co prawda rzadko korzystał z tego domu, ponieważ w okolicy Detroit ma jeszcze dwie inne posiadłości, ale na stałe mieszka w Clinton Township, ale i tak dom był z nim kojarzony, co nie pomogło sprzedaży.

Eminem - Marshall Bruce „Eminem" Mathers III - dorastał w skrajnym ubóstwie w Detroit. Gdy miał 12 lat wraz z matką przeprowadzili się na przedmieścia Detroit, w okolice 8 Mili. Teraz jego majątek wyceniany jest na około 190 mln dolarów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA