fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Dom godzien gwiazdy popu. Za bardzo ekskluzywną cenę

materiały
Piosenkarka Gwen Stefani usiłuje sprzedać wspaniały dom w Beverly Hills. Ale od kilku lat nie może znaleźć na niego kupca. Ostatnio znów obniżyła jego cenę.

Posiadłość kosztuje teraz 24,99 mln dolarów czyli około 95 mln złotych. To o 10 mln mniej niż w 2017 roku, kiedy to pierwszy raz trafiła na rynek nieruchomości.

Do ma niemal 1400 metrów kwadratowych powierzchni. Gwen Stefani kupiła go w 2006 roku razem z byłym już mężem - Gavinem Rossdale za 13,25 mln dolarów. Posiadłość o nazwie "The Summit" ma powierzchnię około 8 tys. metrów kwadratowych i są na niej dwa domy - duży główny dom, oraz dom dla gości. Oba wybudowane w 1998 roku.

Większy dom ma siedem sypialni, 10 łazienek oraz bardzo dużą przestrzeń wspólną z ogromnym salonem, kuchnią i jadalnią, a wszystko utrzymane w bardzo nowoczesnej formie. Za wystrój odpowiada dekoratorka Kelly Wearstler, znana z dekoracji luksusowych hoteli i mieszkań oraz domów celebrytów głownie w Kalifornii.

Mniejszy dom ma siłownię z sauną oraz spa, a w ogrodzie jest basen, bar i taras oraz kort tenisowy.

W posiadłości mieszkała w latach 2000 - 2004 inna megagwiazda popu - Jennifer Lopez z rodziną. Dom sprzedała za 10.95 mln dolarów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA