fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Bajeczny dom fryzjera Jennifer Lopez na sprzedaż

materiały prasowe
Dom należący do Oribe Canalesa, jednego z najsławniejszych fryzjerów ostatnich dziesięcioleci został wystawiony na sprzedaż.

Pochodzący z Kuby Canales zmarł w grudniu zeszłego roku na nowotwór. Jego mąż Zaki Amin postanowił sprzedać wspaniałą willę w stylu hiszpańskim w której fryzjer gwiazd mieszkał w Miami Beach. Dom wyceniono na 4 mln 750 tys. dolarów czyli około 18 mln złotych.

Do ma powierzchnię ponad 480 metrów kwadratowych - w tym pięć sypialni - w tym główna sypialnia z dwiema garderobami i prysznicem parowym, pięć łazienek, dwie toalety, wspaniały salon z wysokim, katedralnym sklepieniem i kamiennym kominkiem, dużą jadalnię, dużą bawialnię oraz przestronną nowoczesną kuchnię z częścią jadalną.

Na zewnątrz jest taras, duży basen, prysznic oraz kuchnia letnia z grillem.

Cała posiadłość ma powierzchnię niemal 1700 metrów kwadratowych.

Oribe Canales niestety nie nacieszył się wspaniałym domem zbyt długo. Kupił go w maju 2018 roku a zmarł w grudniu w wieku zaledwie 62 lat.

Canales nazywany był "fryzjerem gwiazd", ponieważ wśród jego klientek były Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Linda Evangelista, Heidi Klum oraz Cindy Crawford, a także Meghan Markle. Współpracował też z największymi domami mody podczas pokazów oraz sesji zajęciowych dla Gianniego Versace, Thierry Muglera, Calvina Kleina oraz domu mody Chanel.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA