fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem

Mieszkanie jako usługa od Resi4Rent

materiały prasowe
Warszawskie mieszkania z oferty platformy błyskawicznie znajdują najemców.

70 proc. w zaledwie kilka tygodni po zakończeniu budowy – to odsetek mieszkań wynajętych od platformy Resi4Rent w Browarach Warszawskich. Spółka, w której mniejszościowym udziałowcem i nadwornym budowniczym jest Echo Investment, w stołecznym projekcie oferuje 450 lokali.

- Nowoczesne społeczeństwo nie musi już mieć, a może wypożyczać. Model biznesowy „produkt jako usługa” funkcjonuje już od lat w branży przewozowej i turystycznej. Teraz czas na rynek mieszkaniowy – skomentował Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

- Wszystkie lokale w naszej ofercie są wynajmowane bezpośrednio od firmy, na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia – bez pośredników i bez niespodzianek. Widzimy, że najemcy coraz częściej doceniają wolność, jaką daje wynajem na partnerskich warunkach, w tym możliwość zmiany metrażu zależnie od potrzeb, wyboru lokalizacji pod aktualne miejsce pracy czy zamieszkania w okolicy, w której kupno mieszkania jest poza ich zasięgiem. Ludzie, szukając wygody i bezpieczeństwa, wybierają usługi kompleksowe, gdzie w ramach jednej, przejrzystej umowy poza standardowymi warunkami najmu gwarantowane są bezprzewodowy internet, meble, a także wsparcie opiekuna mieszkańca oraz obsługi technicznej – podkreślił.

Resi4Rent ma obecnie w ofercie ponad 1,2 tys. mieszkań we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. Na koniec czerwca w budowie było 1,1 tys. lokali, a w przygotowaniu 1,41 tys. Niedawno platforma zwiększyła z 7,5 tys. do 10 tys. pulę mieszkań, jaką chce mieć w portfelu do 2025 r. w sześciu największych aglomeracjach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA