fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Paweł Kukiz: W Warszawie moja sympatia nie jest nakierowana na naszego kandydata

Facebook/Paweł Kukiz
Paweł Kukiz powiedział, że Marek Jakubiak nie ma wielkich szans na zwycięstwo w wyborach prezydenckich w Warszawie. - Moja sympatia jest akurat niekoniecznie mocno nakierowana na naszego kandydata - powiedział lider Kukiz'15.

Na spotkaniu z wyborcami w Kielcach Paweł Kukiz mówił o zbliżających się wyborach samorządowych. Lider Kukiz'15 na przykładzie Warszawy powiedział, że liczy się przede wszystkim dobro mieszkańców, dlatego kibicuje nie tylko kandydatowi swojego komitetu. 

- Wiem, że nasz kandydat raz, że wielkich szans nie ma, a po drugie moja sympatia jest niekoniecznie mocno nakierowana na naszego kandydata - powiedział Kukiz.

Uczestnicy spotkania dopytali polityka, któremu z kandydatów w Warszawie kibicuje. Kukiz nie odpowiedział, ale skomentował, że są "na zupełnie przeciwległym biegunie niż pan Jakubiak".

O komentarz do tej wypowiedzi zapytał Kukiza jeden z internautów. "Serio nie popiera Pan kandydata wystawionego przez Kukiz 15 czyli Marka Jakubiaka?" - pojawiło się w komentarzu na profilu lidera Kukiz'15.

"Oczywiście, że popieram. Ale nade wszystko popieram Obywateli i ich dobro. I wszystkich tych kandydatów, którzy idą do wyborów dla Warszawy a nie dla siebie" - skomentował Kukiz.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA