fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Raper nagrał piosenkę zainspirowaną Jakim

YouTube
Piotr Szot, znany jako HCR, polski artysta, autor tekstów i raper nagrał piosenkę zainspirowaną Patrykiem Jakim.

"Zainspirował mnie Patryk Jaki. Chłopak, który wychował się na blokach i postawił w Warszawie mafii. Walczy o słabszych ludzi z całym aglomeratem medialnym i finansowym. Oni mają pieniądze - on ma wartości" - napisał na swoim profilu na Facebooku artysta przedstawiając utwór "Stałem pod blokiem - jestem jaki jestem".

Tytuł piosenki nawiązuje do zdjęcia młodego Jakiego opublikowanego w mediach przed niemal rokiem, na którym widać dzisiejszego kandydata na prezydenta Warszawy w dresie, przed blokiem.

"Tak, stałem pod blokiem, nawet w nim mieszkałem - tak jak miliony Polaków" - napisał wówczas na Twitterze Jaki. Na Twitterze sympatycy jakiego zaczęli wówczas wrzucać swoje zdjęcia z blokowisk z hashtagiem #stałempodblokiem.


"Ja nie wstydzę się tych bloków. Stałem pod blokiem to takie życie, co z każdej porażki robi tysiące zwycięstw" - śpiewa w swoim utworze HCR. "Jestem jaki jestem i robię swoje, każdy dzień to nowy projekt" - słyszymy w dalszej części utworu.

Kiedy raper śpiewa: "Stałem pod blokiem, bez żadnych analiz, tak pomagałem kiedy inni mnie prosili" - w teledysku przez moment pojawia się ujęcie przedstawiające Patryka Jakiego.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA