fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Ferie Zimowe Online z Muzeum Sportu

Logo Muzeum Sportu
fot. mat.pras.
Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza na „Ferie Zimowe Online”. W ramach projektu proponuje udział m.in. w Muzealnej Grze Miejskiej Online.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie internetowej Muzeum Sportu.

W poniedziałek 11 stycznia br. o godzinie 12.00  Muzeum Sportu zaprasza na specjalne wydanie programu #SportyZnaneiNieznane, w którym o przygotowaniach do igrzysk olimpijskich w Tokio opowiedzą Marcin Nowak - szef Polskiej Misji Olimpijskiej oraz Marian Woronin,  srebrny medalista igrzysk w Moskwie w sztafecie 4x100 m.

Kulminacja projektu organizowanego przez Muzeum Sportu i Turystyki nastąpi o godzinie 11.00 w środę 13 stycznia. W tym dniu podczas programu na żywo  o sportach zimowych będzie można porozmawiać z wybitnymi sportowcami. Wśród gości m.in. Luiza Złotkowska, srebrna i brązowa medalistka igrzysk w łyżwiarstwie szybkim i Leszek Cichy - himalaista, pierwszy zdobywca Mount Everest zimą. W czasie spotkania sportowcy odpowiedzą na pytania internautów. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zwiedzania Muzeum Sportu wraz z przewodnikiem online.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na Facebooku i YouTube

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA