fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Przewozy Regionalne kupują nowe elektryczne zespoły trakcyjne

123RF
Prawnicy z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka zapewnili kompleksową obsługę prawną spółki Przewozy Regionalne Sp. z o.o. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zakup nowoczesnych elektrycznych zespołów trakcyjnych.

Doradzaliśmy Klientowi na każdym etapie prowadzonego postępowania. Co warte podkreślenia, było to jedno z pierwszych, dużych postępowań (nie tylko w sektorze kolejowym) prowadzonych pod nowymi przepisami znowelizowanej ustawy Prawo zamówień publicznych, gdzie praca prawników w dużej mierze opierała się o rozumienie poszczególnych instytucji prawnych wynikające z dyrektyw unijnych.

Dostawcami pociągów dla Przewozów Regionalnych będą: NEWAG S.A. oraz Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Łączna wartość umów wynosi ponad 119, 5 mln pln.

Z ramienia DZP projekt prowadzili Katarzyna Kuźma, Partner w Praktyce Infrastruktury i Energetyki oraz Michał Wojciechowski, Senior Associate w Praktyce infrastruktury i Energetyki, przy wsparciu zespołu w skład którego weszli: Wojciech Dziomdziora, Counsel w Praktyce IP & TMT i Tomasz Zielenkiewicz, Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA