Reklama
Rozwiń
Reklama

FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz doradzała funduszowi North Base Media przy nabyciu udziałów w Gremi Media S.A.

FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz doradzała spółce North Base Media, globalnej firmie typu venture capital, skupiającej swoją działalność na mediach, treściach oraz technologiach informatycznych, przy nabyciu udziałów w Gremi Media S.A - firmie medialnej, która jest wydawcą takich uznanych tytułów, jak: „Rzeczpospolita" i Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet".

Publikacja: 20.12.2017 13:00

Leszek Rydzewski, Edyta Jusiel, Mariusz Aleksandrowicz

Leszek Rydzewski, Edyta Jusiel, Mariusz Aleksandrowicz

Foto: materiały prasowe

Doradztwo FKA dla North Base Media obejmowało wszystkie etapy procesu zapoczątkowanego w drugim kwartale 2017 r., a zwieńczonego nabyciem od KCI S.A. w listopadzie tego roku pięciu procent udziałów w Gremi Media S.A.

Leszek Rydzewski i Edyta Jusiel, wspierani przez Mariusza Aleksandrowicza (partnera podatkowego) doradzali North Base Media w procesie akwizycji.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Sądy i trybunały
Waldemar Żurek ujawnia projekt reformy KRS. Liczy na poparcie prezydenta
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Nieruchomości
Można już składać wnioski o bon ciepłowniczy. Ile wynosi i komu przysługuje?
Służby mundurowe
W 2026 roku wojsko wezwie nawet 235 tys. osób. Kto jest na liście?
Nieruchomości
Ważne zmiany dla każdego, kto planuje budowę. Ustawa przyjęta
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Nieruchomości
Rząd kończy z patologiami w spółdzielniach mieszkaniowych. Oto, co chce zmienić
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama