fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Greenberg Traurig reprezentował południowokoreański fundusz w pierwszej transakcji na polskim rynku

Iga Czerniak, Jakub Gajzler, Karolina Olko, Justyna Szwech
materiały prasowe
Greenberg Traurig reprezentował południowokoreański fundusz K-Trust zarządzany przez JR AMC, przy nabyciu budynku biurowego Feniks, położonego w Warszawie w obrębie dzielnicy Wola.

Zespół Greenberg Traurig prowadzony był przez Justynę Szwech (Partner Lokalny), wspieraną przez Karolinę Olko (Senior Associate) oraz Jakuba Gajzlera (Associate). Za aspekty transakcji dotyczące uzyskania finansowania odpowiedzialna była Magdalena Bachleda-Księdzularz (Senior Associate), wspierana przez Igę Czerniak (Associate).

„Nabycie biurowca Feniks to pierwsza inwestycja w Polsce dokonana przez JR AMC, południowokoreański REIT inwestujący na międzynarodowych rynkach nieruchomościowych. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać naszego Klienta w tym ciekawym przedsięwzięciu" – powiedziała Justyna Szwech.

„Jesteśmy tym bardziej dumni, gdyż do współpracy przy tej transakcji zostaliśmy zarekomendowani przez naszego wieloletniego Klienta, co stanowi najwyższy dowód uznania naszej pracy i zaangażowania" – dodała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Partner i Szef Praktyki Nieruchomości w warszawskim biurze Greenberg Traurig.

Feniks to nowoczesny budynek biurowy, który na 8 kondygnacjach oferuje do wynajęcia ponad 8.000 m2 powierzchni biurowej, spełniającej najwyższe standardy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA