fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria DLA Piper wzmacnia praktykę rynków finansowych i projektów infrastrukturalnych

Mariusz Hyla
Informacja
Z dniem 1 grudnia 2016 r. do zespołu kancelarii DLA Piper w Warszawie dołączył Mariusz Hyla, który objął stanowisko Partnera kierującego działem rynków finansowych i projektów infrastrukturalnych.

Mariusz Hyla jest radcą prawnym z ponad 15-letnim doświadczeniem w doradztwie prawnym na rzecz banków i kredytobiorców w transakcjach finansowania w różnych sektorach gospodarki.

Specjalizuje się w finansowaniu nieruchomości i aktywów, w finansowaniu strukturyzowanym oraz dłużnym. Doradza emitentom obligacji, funduszom i dostawcom kredytów pomostowych. Posiada również bogate doświadczenie legislacyjne.

Przed dołączeniem do DLA Piper Mariusz Hyla współpracował z wiodącymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi. W DLA Piper będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój praktyki rynków finansowych i projektów infrastrukturalnych. Jego dołączenie do DLA Piper poprzedziło nawiązanie współpracy z Bartkiem Palusiakiem, radcą prawnym, który rozpoczął współpracę z kancelarią we wrześniu 2016 r. jako Counsel. Zespół zostanie jeszcze wzmocniony przez kolejnych prawników i łącznie będzie liczył 10 ekspertów z zakresu szeroko rozumianej bankowości i finansów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA