fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Dentons rozszerza zakres działalności w Ameryce Środkowej

123RF
Połączenie w Hondurasie w sposób unikalny pozwoli Dentons, największej globalnej firmie prawniczej, wyjść naprzeciw potrzebom klientów w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach, a także umożliwi im kontakt z ponad dziesięcioma tysiącami utalentowanych prawników na całym świecie.

Dentons ogłasza zamiar przeprowadzenia połączenia z wiodącą firmą prawniczą w Hondurasie, Gustavo Zacapa y Asociados, co pozwoli kancelarii poszerzyć swój zasięg w Ameryce Środkowej i kontynuować strategię wzrostu w regionie Ameryki Łacińskiej oraz Karaibów.

Gustavo Zacapa y Asociados jest wiodącą kancelarią prawną o ponad 60-letniej historii i uznanej reputacji, zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Jej interdyscyplinarna praktyka obejmuje obsługę spółek, postępowania sądowe oraz usługi doradcze. Kancelaria specjalizuje się w prawie spółek, prawie własności intelektualnej, kwestiach związanych z pozwoleniami na dopuszczenie do obrotu oraz sprawami regulacyjnymi, prawem podatkowym, prawem pracy, prawem administracyjnym oraz w czynnościach notarialnych.

Połączenie w Hondurasie jest kolejnym krokiem w ekspansji Dentons w regionie Ameryki Środkowej. Obecnie kancelaria prowadzi swoje biura w Gwatemali, Salwadorze, Panamie, Nikaragui oraz San José i Liberii w Kostaryce, co w sposób unikalny pozwala na świadczenie usług transgranicznych w regionie Ameryki Środkowej i poza nią, a także umożliwia klientom dotarcie do ponad 10000 utalentowanych prawników na całym świecie.

„Strategicznym celem Dentons jest stać się wiodącą panamerykańską firmą prawniczą w Ameryce Środkowej i w regionie Karaibów" - mówi Joe Andrew, Globalny Przewodniczący Rady Dentons. „Nasza kancelaria pojawiła się w tym regionie w 2016 roku, a dziś posiada więcej biur w całej Ameryce Łacińskiej i w regionie Karaibów, niż jakakolwiek inna kancelaria prawna na świecie, jednocześnie będąc jedyną globalną firmą prawniczą działającą w Ameryce Środkowej. Nasz wyjątkowy wzrost pozwala nam na oferowanie klientom kompleksowego doradztwa prawnego i rozwiązań biznesowych zarówno w regionie, jak i na całym świecie" – dodaje Joe Andrew.

„Celem Dentons jest połączenie z najbardziej elitarnymi firmami w regionie, świadczącymi usługi najwyższej jakości" - mówi Elliott Portnoy, Globalny Partner Zarządzający (CEO) Dentons i dodaje: „Gustavo Zacapa y Asociados jest wiodącą firmą prawniczą w Hondurasie, skupiającą utalentowanych prawników z całego regionu, w tym z Kolumbii, Brazylii, Meksyku, Chile, Wenezueli, Peru, regionu Karaibów, Gwatemali, Salwadoru, Panamy, Nikaragui oraz San José i Liberii w Kostaryce oraz ponad 10000 utalentowanych prawników na całym świecie."

„Połączenie w Hondurasie stanowi kolejny istotny krok w regionie, który umożliwi naszym klientom dostęp do utalentowanych prawników oraz wiodących rozwiązań w Ameryce Środkowej i poza nią" - mówi José Antonio Munoz, Partner Zarządzający w Ameryce Środkowej.

Sfinalizowanie połączenia z kancelarią Gustavo Zacapa y Asociados planowane jest we wrześniu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA