fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

DLA Piper doradcą Katoen Natie przy zakupie Nijhof-Wassink

Kancelaria DLA Piper doradzała Katoen Natie, międzynarodowemu dostawcy usług logistycznych i operatorowi portowemu, przy przejęciu działalności magazynowej Nijhof-Wassink w Polsce, rodzinnej firmy specjalizującej się w logistyce.

Przejęcie obejmuje teren o powierzchni 25,5 ha, 42 silosy, 15.000 m kw. zewnętrznych obszarów magazynowych oraz pięć magazynów o łącznej powierzchni 40.000 m kw., a także halę do przepakowywania, budynek biurowy i techniczny. Obiekty znajdują się w Kutnie w Polsce, strategicznie usytuowane obok terminalu PCC Intermodal i w pobliżu skrzyżowania dwóch głównych dróg w Polsce łączących północ-południe i wschód-zachód. Katoen Natie przejmie również 60 pracowników centrum logistycznego oraz bieżące kontrakty, z wyjątkiem działalności transportowej Nijhof-Wassink oraz pięciu dilerów Volvo i Renault Trucks w Polsce, które pozostaną aktywne w ramach grupy Nijhof-Wassink.

Zespół DLA Piper w Warszawie obejmował Agnieszkę Lehwark (Counsel, prawo nieruchomości), Piotr Miller (Counsel, prawo spółek, fuzji i przejęć) oraz Pawła Szymańskiego (Associate, prawo nieruchomości), którym przewodził Erwin Simons (Partner, prawo spółek, fuzji i przejęć) z DLA Piper w Brukseli.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA