fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Mec. Michał Matera na czele zespołu prawa nieruchomości Allen & Overy

Michał Matera
materiały prasowe
Kancelaria Allen & Overy informuje, że 1 maja 2019 r. do grona partnerów dołączył Michał Matera. Mec. Matera przechodzi do zespołu prawa nieruchomości Allen & Overy z White & Case. Jego nominacja wzmacnia praktykę prawa nieruchomości w Polsce, uzupełniając również praktykę globalną i środkowoeuropejską Allen & Overy.

Kancelaria Allen & Overy poinformowała, że 1 maja 2019 r. mec. Michał Matera dołączył do grona partnerów w jej warszawskim biurze. Mec. Matera staje na czele zespołu prawa nieruchomości Allen & Overy przechodząc z kancelarii White & Case. Mec. Arkadiusz Pędzich, Partner Zarządzający warszawskiego biura Allen & Overy, stwierdził: „Z przyjemnością witamy mec. Materę w naszej kancelarii. Jest on utalentowanym praktykiem i odnosi wyjątkowe sukcesy na rynku nieruchomości w Polsce. To kolejny krok w realizacji przez kancelarię Allen & Overy strategii wzmocnienia praktyki prawa nieruchomości w Polsce." Mec. Michał Matera dodał: „Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie pracy w Allen & Overy, gdzie będę wspierał i rozwijał praktykę prawa nieruchomości współpracując z nadzwyczaj utalentowanym zespołem."

Biegłość techniczna i bogate doświadczenie, jakie wnosi mec. Matera, doskonale uzupełniają globalną i środkowoeuropejską praktykę Allen & Overy w zakresie rynku nieruchomości. Umiejętności Michała Matery stanowić będą ponadto nieoceniony wkład w dalszy rozwój zespołu ds. finansowania transakcji nieruchomościowych Allen & Overy oraz pozwolą wzmocnić synergie między tymi dwoma praktykami. Oprócz mec. Matery do Allen & Overy dołączają mec. Piotr Przybylski, starszy prawnik, mec. Małgorzata Jastrzębska, prawnik, oraz mec. Marta Strykowska, młodszy prawnik. W połączonym zespole ds. prawa nieruchomości i budowlanego, na czele którego stanie mec Matera, pracować będzie ośmiu prawników.

Mec. Michał Matera jest adwokatem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w doradzaniu w sprawach z zakresu nieruchomości, połączeń i przejęć oraz prawa spółek. Jego doświadczenie obejmuje szereg branż: od nieruchomości komercyjnych, przez budownictwo do zielonej energii. Mec. Matera ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uzyskał certyfikaty MRICS i CCIM, jest wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA