fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Tatar i Wspólnicy sp.k. wspierała kolejną akwizycję Columbus Energy S.A.

Kancelaria Tatar i Wspólnicy doradzała spółce Columbus Energy S.A. w procesie inwestycji w system zarządzający infrastrukturą do ładowania samochodów elektrycznych poprzez zaangażowanie w spółkę z głównego parkietu GPW Everest Investments S.A., która zmieni się w Nexity Global.

Celem serii transakcji jest stworzenie rozwiązań IT dla e-mobility i nowoczesnej energetyki w oparciu o nową dyrektywę unijną RED II, która umożliwia synergię prosumentów, użytkowników fotowoltaiki biznesowej, energii z farm fotowoltaicznych z magazynami energii i siecią ładowarek. Zakresem usług Kancelarii objęte było przedtransakcyjne badanie celu akwizycji, modelowanie przebiegu działań przygotowawczych i transakcyjnych oraz kształtowanie od strony aspektów prawnych polityki informacyjnej klienta w związku z powyższymi działaniami.

Po stronie kancelarii spółce przejmującej doradzali w ramach transakcji radcowie prawni Marek Tatar, Rafał Białka i Krzysztof Flak.

Columbus Energy S.A. - spółka notowana na rynku ASO NewConnect, rozwija działalność w zakresie innowacyjnych technologii zielonej energii, stając się jednym z najważniejszych graczy tego perspektywicznego rynku.

Tatar i Wspólnicy sp.k. to krakowska kancelaria aktywna na rynku finansowym, transakcji, sporów i powszechnego obrotu gospodarczego.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA