fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

K&L Gates wzmacnia praktykę bankowości, finansów i restrukturyzacji

Adam Stopyra
materiały prasowe
Do praktyki bankowości, finansów i restrukturyzacji kancelarii prawnej K&L Gates dołączył dr Adam Stopyra, który będzie Partnerem odpowiedzialnym za praktykę regulacji sektora finansowego oraz instrumentów pochodnych.

Przed rozpoczęciem współpracy z K&L Gates Adam Stopyra kierował praktyką w warszawskim biurze innej międzynarodowej kancelarii prawnej. Dla praktyki bankowości, finansów i restrukturyzacji warszawskiego biura K&L Gates będzie to istotne wzmocnienie.

Dr Adam Stopyra jest adwokatem z ponad dwunastoletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej praktyce zajmuje się głównie instrumentami pochodnymi, sekurytyzacją oraz doradztwem regulacyjnym dla sektora finansowego. Jest uznanym ekspertem w zakresie bankowości hipotecznej oraz listów zastawnych.

- Jest nam niezmiernie miło powitać dr. Adama Stopyrę w naszym biurze w Warszawie. Chyba nie ma na świecie sektora, który byłby ściślej regulowany niż bankowość. W dzisiejszym świecie, znajomość regulacji sektora finansowego ma kluczowe znaczenie dla rozwoju biznesu naszych klientów, i zależy nam na tym, aby mogli otrzymywać w tym zakresie porady prawne na najwyższym poziomie. Rozszerzenie i wzmocnienie tej naszej praktyki bankowej o specjalistę z zakresu regulacji sektora finansowego stanowi jeden z istotnych elementów strategii naszej Kancelarii - powiedział Maciej Jamka, Partner Administracyjny warszawskiego biura kancelarii K&L Gates.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA