fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Aktywność DZP w obszarze M&A wyróżniona

123RF
Rynek fuzji i przejęć - zarówno w Polsce, jak i na świecie, cechowała w 2015 roku duża aktywność. Ubiegły rok był także pomyślny w zakresie M&A dla kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, czego dowodem mogą być dwa prestiżowe wyróżnienia.

W opublikowanym ostatnio zestawieniu Mergermarket, ukazującym działalność firm prawniczych na rynku fuzji i przejęć w roku 2015, zajęliśmy 1. miejsce pod względem ilości transakcji dla Polski. Nasi eksperci doradzali przy aż 20 projektach o wartości powyżej 5 mln USD. Suma wartości zrealizowanych w ub.r. transakcji dała nam 3. miejsce w rankingu. DZP po raz pierwszy pojawiło się w wynikach rankingu dla Europy Środkowo-Wschodniej. W kategorii liczby transakcji zajęliśmy 4. miejsce, natomiast według wartości transakcji uplasowaliśmy się na miejscu 9.

Ponadto, nasza kancelaria została nominowana do nagrody The Lawyer European Awards 2016. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii European corporate deal of the year, dzięki obsłudze przejęcia Grupy ITI i Grupy Canal+ przez grupę Scripps Networks Interactive, której nasza kancelaria doradzała we wszystkich prawnych aspektach transakcji. Drugą nominację otrzymaliśmy w kategorii Law firm of the year: Central Europe i po raz pierwszy powalczymy o tytuł najlepszej kancelarii na rynku środkowoeuropejskim. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 9 marca 2016 r. w Londynie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA