fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Awanse oraz wzmocnienia w zespole SMM Legal

Awans
Adobe Stock
Nowy Rok przyniósł SMM Legal awanse dwojga z naszych doświadczonych prawników. Radca prawny Tomasz Jaranowski objął stanowisko Partnera, a mecenas Patrycja Starczewska została mianowana do rangi Counsel. Z początkiem stycznia do zespołu prawa energetycznego kancelarii dołączył też kolejny ekspert - dr Marek Grzywacz.

- Awanse są efektem ponadprzeciętnego zaangażowania obojga z wyróżnionych prawników w największe projekty prowadzone przez SMM Legal – mówi adwokat Przemysław Maciak, Partner Zarządzający. – Duże znaczenie miał również fakt długoletniej współpracy z kancelarią – dodaje.

Mecenas Tomasz Jaranowski jest niezwykle doświadczonym prawnikiem, specjalizującym się w prawie spółek i rynku kapitałowego. Pełni znaczącą rolę w obsłudze korporacyjnej m.in. PKN ORLEN S.A. Nowy Partner współpracuje z SMM Legal już od 8 lat.

Patrycja Starczewska także jest związana z SMM Legal od 2012 r. Posiada bogate doświadczenie w szczególności w realizacji projektów energetycznych. Awans nagradza jej ogromne zaangażowanie i sposób prowadzenia departamentu procesowego SMM Legal.

- Ostatni czas pandemii pokazał bardzo dokładnie, jak ważne dla firm jest zaangażowanie współpracowników – kontynuuje mecenas Maciak. - W zespole SMM Legal nigdy nie było ono pustym sloganem. Jako pracodawca tym bardziej cieszymy się, że możemy realnie docenić naszych prawników i budować wspólnie z nimi markę SMM Legal – podsumowuje.

Z Nowym Rokiem wzmocnieniu uległ również zespół prawa energetycznego SMM Legal, do którego dołączył dr Marek Grzywacz. Nowy Senior Associate jest ekspertem w tematach bezpieczeństwa surowcowego państwa oraz postępowań administracyjnego i sądowoadministracyjnego. Posiada doświadczenie zawodowe w obsłudze przedsiębiorstw energetycznych z sektora gazu ziemnego, elektroenergetycznego i odnawialnych źródeł energii.

- Awansowanym prawnikom serdecznie gratulujemy, a nowego eksperta witamy w SMM Legal i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery! – kończy Partner Zarządzający, mecenas Przemysław Maciak.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA