fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

"Coś się zaczyna". Szymon Hołownia odchodzi z "Mam Talent"

Fotorzepa, Sławomir Mielnik
Szymon Hołownia oświadczył na Facebooku, że po 12 latach odchodzi z programu TVN "Mam Talent".

"Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna" - napisał Szymon Hołownia.

Hołownia prowadził "Mam Talent" wspólnie z Marcinem Prokopem. Na Facebooku podziękował widzom za oglądanie programu. "Na pewno się nie rozstajemy" - zadeklarował. "Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje..." - dodał, wspominając swój udział w "Mam Talent".

W ostatnim czasie media obiegła podana przez "Politykę Insight" informacja, jakoby Szymon Hołownia przymierzał się do startu w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Sam zainteresowany nie potwierdził ani nie zdementował tych doniesień.

W przeprowadzonym w dniach 15-19 listopada sondażu Maison&Partners, przeprowadzonym na internetowym panelu badawczym Ariadna, Hołownia zajął trzecie miejsce za Andrzejem Dudą i Małgorzatą Kidawą-Błońską. Prezenter, dziennikarz i publicysta miał w badaniu opublikowanym przez Onet 8 proc. poparcia.

Z kolei w sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS dla Wirtualnej Polski, przeprowadzonym 22 listopada na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1100 osób metodą telefonicznych standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI), chęć zagłosowania na Hołownię wyraziło 3,7 proc. ankietowanych. Odchodzący z "Mam Talent" prezenter zajął w badaniu IBRiS ostatnie miejsce.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA