fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes szyty na miarę

Jakub Rogowski pracę w firmie ojca Andrzeja zaczął jeszcze na studiach
materiały
Zaczynając od niewielkiego zakładu krawieckiego w Płońsku, Andrzej i Jakub Rogowscy rozwinęli firmę Roland, która na Mazowszu rywalizuje z czołowymi markami garniturów.

Na temat swojej pracy magisterskiej z marketingu i zarządzania Jakub Rogowski wybrał pocztę pantoflową. Na początku XXI wieku tak jeszcze określano modny dzisiaj marketing szeptany, który bazuje na rekomendacjach zadowolonych klientów.

To właśnie on pomógł Rogowskim zbudować prężną firmę odzieżową Roland – Manufaktura Dobrego Stylu, która bez specjalnej reklamy i rozbudowanej sieci sprzedaży zdobyła mocną pozycję w Warszawie i na Mazowszu.

Na forach społecznościowych i na portalach związanych z modą ślubną łatwo można trafić na wątki, w których internauci polecają sobie garnitury, smokingi czy surduty od Rolanda. Szyte prawie na miarę, z przyzwoitych tkanin, za to z cenami dużo niższymi od marek znanych z reklam.

Inżynier w garniturach

Garnitur z rodzinnej manufaktury Rogowskich kosztuje 650 zł – zarówno ten zdjęty z wieszaka w którymś z czterech firmowych sklepów, jak i ten szyty według wybranego modelu po wzięciu miary z klienta. (Robią to z...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA