fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozwój biznesu zwiększa szanse na karierę partnera w Wielkiej Czwórce

Dla studentów marzących ?o pracy w czołowych firmach audytorsko-doradczych ukoronowaniem kariery ?jest stanowisko partnera.
PhotoXpress
Dla studentów marzących o pracy w czołowych firmach audytorsko-doradczych ukoronowaniem kariery jest stanowisko partnera. Ekspansja spółek zwiększa szanse na taki awans.

Aż pięć osób dołączyło z początkiem lipca do grona partnerów PwC w Polsce, która w tym miesiącu zaczęła swój nowy rok finansowy. To jedna z największych równoczesnych nominacji w historii polskiej spółki, która pod względem tempa rozwoju jest regionalnym liderem w PwC, będąc też kadrowym zapleczem dla biznesów firmy w innych krajach.

Podobny trend widać również w innych firmach audytorsko-doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki. W KPMG, która swój rok finansowy zaczyna 1 października, ostatnia duża seria nominacji miała miejsce jesienią 2014 r. Wtedy, wraz z początkiem października, grono partnerów firmy w Polsce powiększyło się aż o siedem osób (do 51). Jesienią tego roku do tego grona dołączą trzy kolejne osoby. – Liczba partnerów w KPMG w Polsce jest skorelowana z wielkością firmy: jej przychodami i planowanym wzrostem – wyjaśnia Andrzej Ścisłowski, senior partner i dyrektor generalny KPMG w Polsce, dodając, że obok 51 partnerów w strukturze firmy jest też 40 dy...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA