fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sądownictwo

Wypadek Anity Lipnickiej

Anita Lipnicka
Fotorzepa, Marian Zubrzycki
W Skierniewicach w samochód, którym jechała piosenkarka, uderzyło inne auto. Cztery osoby trafiły do szpitala. Nie mają poważniejszych obrażeń.

Do wypadku doszło w nocy na skrzyżowaniu ulic Łowickiej i Armii Krajowej w Skierniewicach. Volvo, którym jako pasażerka jechała Anita Lipnicka, zderzyło się z fiatem cinquecento, którym kierowała 57-letnia mieszkanka Skierniewic.

Uderzenie było silne. W volvo, którego właścicielką jest piosenkarka, wystrzeliły poduszki powietrzne.

Cztery osoby trafiły do szpitala. U kierującej fiatem, jak i u piosenkarki, podejrzewano uraz kręgosłupa.

Po badaniach w szpitalu okazało się, że żaden z uczestników wypadku nie doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu. Wszystkich już wypisano z lecznicy.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wypadek najprawdopodobniej spowodowała jadąca fiatem 57-latka ze Skierniewic.

Według lokalnego portal eglos.pl kobieta miała wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Dokładne przyczyny wypadku będzie ustalać teraz policja.

Była wokalistka zespołu Varius Manx koncertowała w w piątek w Kinotearze "Polonez" w Skierniewicach, gdzie promowała swój solowy album "Vena Amoris".

Na razie nie wiadomo czy kolejne zaplanowane już koncerty: dziś we Wrocławiu, jutro w Bojanowie, a w poniedziałek w Gorzowie odbędą się normalnie.

Podobną sytuację wokalistka przeżyła ponad dwa lata temu. - Jadę sobie na zielonym świetle spokojnie, według przepisów. I ktoś wjeżdża we mnie na czerwonym świetle - opowiadała Anita Lipnicka w programie Wojtka Jagielskiego.

41-letnia Anita Lipnicka swoją karierę muzyczną rozpoczęła jako nastolatka z zespołem Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty. W 1996 roku rozpoczęła karierę solową, później przez kilka lat nagrywała z partnerem życiowym Johnem Porterem.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA