fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Razem

Zandberg: Celem jest lewicowy rząd

Fotorzepa
W ubiegłym roku Adrian Zandberg wygłosił jedno z najbardziej komentowanych wystąpień w Sejmie i to jako poseł debiutant. Były spekulacje, że będzie kandydatem na prezydenta swojego obozu politycznego. Jaki ma plan, by obóz ten w 2023 roku przejął władzę?

- Naszym celem jest lewicowa większość w parlamencie i lewicowy rząd po kolejnych wyborach. To jest powód, dla którego jesteśmy w parlamencie i sens naszej pracy. Siłą naszej koalicji jest różnorodność. To pozwala na to, by docierać i reprezentować różne grupy wyborców – przekonuje Adrian Zandberg, jeden z liderów Lewicy.

- Faktem jest, że pod koniec 2019 roku nasze poparcie się skonsolidowało. Nasi wyborcy poznali i zaprzyjaźnili się z tym projektem. Teraz jest czas, by iść dalej. Bardzo wiele będzie zależało od pracy w parlamencie. Ludzie chcą wiedzieć, że sprawy dla nich ważne maja reprezentację parlamentarną. I to, co będzie się działo w parlamencie i prezydencka kampania wyborcza, będą istotne. To są też trochę inne narzędzia. Będziemy starali się wykorzystać obydwa – dodaje.   

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA