fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysł spożywczy

Praca marzeń: Wedel szuka pracownika do testowania słodkości

123rf.com
Wedel ruszył z rekrutacją degustatorów słodyczy. Nie ma specjalnych wymagań, ale jedno jest absolutnie niezbędne: to praca dla niepalących.

Wedel szuka osób które "nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy i chcą poznawać nowe smaki". Potencjalni testerzy poszukiwani są w Warszawie, więc powinni mieszkać w stolicy i okolicach i mieć sporo wolnego czasu.

Trzy razy w tygodniu - od wtorku do czwartku w godzinach od 12:00 do 16:30 - trzeba będzie się stawić w fabryce Wedla na warszawskiej Pradze, na ulicy Zamoyskiego 28/30.

Tam degustator będzie próbował wyrobów Wedla i dzielił się swoja opinią na ich temat. Wśród słodkości do próbowania są m.in. Torcik Wedlowski, Ptasie Mleczko, Pawełki, czekolady i inne łakocie. W zasadzie jest tylko jeden warunek: kandydat musi być niepalący. No i musi być otwarty na odkrywanie nowych smaków.

Aby wziąć udział w rekrutacji do panelu sensorycznego w E.Wedel, należy w dniach 22 – 24 października zadzwonić pod numer telefonu: 22 349 14 14 i uzasadnić swoją kandydaturę.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA