Reklama
Rozwiń
Reklama

Impeachment Donalda Trumpa. Senat obronił prezydenta

Proces Donalda Trumpa w amerykańskim Senacie w ramach procedury impeachmentu dobiegł końca. Senat uniewinnił prezydenta USA.

Aktualizacja: 05.02.2020 21:30 Publikacja: 05.02.2020 20:38

Impeachment Donalda Trumpa. Senat obronił prezydenta

Foto: AFP

49 dni temu Izba Reprezentantów wszczęła trzeci w historii proces, który miał doprowadzić do odsunięcia prezydenta od władzy.

Wczoraj Donald Trump wygłosił doroczne przemówienie. Zapowiedział m.in. nadejście „wielkiego odrodzenia przemysłu Ameryki", chwaląc się, że dzięki niemu powstało 12 tys. nowych fabryk. W długim wystąpieniu nie wspomniał o impeachmencie.

Pozostało jeszcze 86% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1363
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1362
Świat
Jak Rosjanie postrzegają Polskę? Fakty kontra wyobrażenia
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1360
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1359
Opinie Ekonomiczne
USA kontra Chiny: półprzewodniki jako pole bitwy?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama