Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 27.07.2019 19:43 Publikacja: 27.07.2019 07:25
Foto: AFP
"Francja nałożyła właśnie cyfrowy podatek na nasze wielkie amerykańskie firmy technologiczne. Jeśli ktoś powinien je opodatkowywać, to powinien być ich własny kraj, Stany Zjednoczone" - napisał na Twitterze Donald Trump.
"Wkrótce ogłosimy podjęcie istotnych działań odwetowych na głupotę Macrona. Zawsze powtarzałem, że amerykańskie wina są lepsze od francuskich!" - dodał amerykański prezydent.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku. Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
W Rzymie trwa międzynarodowa konferencja na temat odbudowy Ukrainy, podczas której ogłoszono utworzenie Europejs...
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w środę spotkał się we Włoszech z papieżem i wysłannikiem USA, podkreślając...
Niedługo po wstrzymaniu przez USA dostaw niektórych rodzajów uzbrojenia dla Ukrainy, Donald Trump ogłosił, że wy...
Polska nigdy nie cieszyła się w oczach przeciętnego Czecha zbyt dużym prestiżem – mówi Maciej Ruczaj z Prague Ce...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas