Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.09.2019 13:57 Publikacja: 16.09.2019 13:57
Foto: tv.rp.pl
13 września w Państwowej Komisji Wyborczej wylosowano numery list dla komitetów startujących w wyborach do Sejmu. KW Prawo i Sprawiedliwość (PiS, Solidarna Polska, Porozumienie) wylosował numer 2. Kilku kandydatów PiS jeszcze przed losowaniem wydrukowało plakaty, na których widniała informacja, że PiS to lista numer dwa.
Jak informowały media, plakaty z numerem 2. przed losowaniem PKW wydrukowali Leszek Piechota z okręgu numer 31 (Katowice), Grzegorz Lorek z okręgu numer 10 (Piotrków Trybunalski) i Damian Godziński z okręgu numer 34 (Elbląg). Wszyscy trzej w swoich okręgach startują z 6. miejsca na liście.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nie ma wystawy o Witoldzie Pileckim i nie wiadomo, kiedy powstanie. Dlatego amerykańska spółka wynajmująca lokal...
Czy koalicja rządząca powinna dokonać zmiany premiera? Nowy sondaż pokazuje, że takie oczekiwania podziela wielu...
Piątkowe spotkanie liderów koalicji rządzącej miało dotyczyć rekonfiguracji rządu. I tak się stało – z ustaleń „...
W najnowszym odcinku podcastu „Polityczne Michałki” Michał Kolanko i Michał Szułdrzyński rozmawiają o gorących p...
Któremu z polityków ufa dziś najwięcej Polek i Polaków? W najnowszym rankingu zaufania CBOS pierwsze miejsce zaj...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas