fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Pawłowicz komentuje życzenia Mosbacher: Chcą nas sprowokować

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz skomentowała na Twitterze życzenia zamieszczone przez ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. "Ktoś chce nas w tych dniach sprowokować i udowodnić, że bazy USA w Polsce nie powinny powstać" - napisała.

"Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta! Chag Pesach Sameach, Happy Passover!" - napisała na Twitterze amerykańska ambasador.

Na ten wpis zareagowała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. "To jest chyba fejkowy profil ambasady USA w Polsce i Pani Ambasador Georgette Mosbacher. Ktoś chce nas w tych dniach sprowokować i udowodnić, że bazy USA w Polsce nie powinny powstać i, by prezydent Donald Trump jesienią do Polski w tej sprawie nie przyjeżdżał. Pani Ambasador, Chrystus zmartwychwstał! Alleluja" - napisała na Twitterze.

Później posłanka zamieściła kolejny wpis. Dziś w tym samym dniu, gdy my katolicy obchodzimy Wielką Sobotę w Triduum Paschalnym, jest też żydowskie Święto Pesach i pani ambasador Georgette Mosbacher złożyła Żydom stosowne życzenia. Wszystkiego najlepszego też od nas! A my Katolicy wołamy - Chrystus zmartwychwstał! Dzięki za życzenia..."

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA