fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Bielan: Ciekawe, czy Broniarz zrezygnuje z pensji

tv.rp.pl
- Zastanawiam się, czy szef ZNP Sławomir Broniarz jest gotów zadeklarować, że zrezygnuje ze swojej pensji w kwietniu, tak jak będą to musieli zrobić strajkujący nauczyciele - mówił wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Adam Bielan uważa, że liderzy ZNP nie potrafili ukryć wściekłości z powodu przeprowadzonych egzaminów gimnazjalnych. - Widzieliśmy te wszystkie konferencje prasowe pana Broniarza, czy pana Baszczyńskiego, którzy nie potrafili ukryć agresji i dzisiaj straszą uczniów, że wyniki egzaminów mogą być podważone - powiedział wicemarszałek Senatu.

Zastanawia się również, czy szef ZNP Sławomir Broniarz jest gotów na rezygnację ze swojej pensji w kwietniu. - Tak jak będą musieli zrezygnować ze swojej pensji strajkujący nauczyciele - powiedział.

Czy teraz zagrożone będą matury? - To jest wpisywanie się w tę strategię "im gorzej tym lepiej". Im gorzej dla uczniów, im większy stres, im większe zamieszanie, tym lepiej dla nas, dla liderów ZNP, bo wtedy zmusimy rząd do negocjacji z pistoletem przystawionym do skroni - skomentował Bielan. - My zrobimy wszystko, żeby matury mogły się odbyć - dodał.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA