fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński: Wara od naszych dzieci

Twitter/Beata Mazurek
Prezes PiS Jarosław Kaczyński na konwencji swojej partii w Katowicach odniósł się do słów wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja w sprawie adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.- Nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację związków jednopłciowych. Tu mówimy nie, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, wara od naszych dzieci - powiedział.

- Po przedstawieniu naszej Deklaracji Europejskiej liczyłem, że opozycja również zaprezentuje swój program, ale niestety, mamy wciąż wyłącznie ideologię - mówił na Konwencji PiS w Katowicach prezes partii Jarosław Kaczyński.

- Polska jest sercem Europy i chodzi nam o to, aby w tym sercu uzyskać dla Polaków europejski poziom życia - zapowiedział.

Prezes PiS powiedział, że przeprowadzono już pierwszy etap zmian, nie tylko w sferze finansów, a teraz przyszedł czas na kolejne, "których centrum jest nowa piątka PiS".

- Polska reprezentacja PE będzie rozważnie i odważnie walczyć o interesy Śląska, całej Polski - mówił Kaczyński. - Trzeba zabiegać o Polskie interesy i my będziemy to robić - dodał.

Kaczyński przestrzegł jednocześnie, że wyborów nie wygrywa się sondażami. - Wybory wygrywa ciężka, zdecydowana praca z jasnym celem - i taka praca nas czeka - mówił.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA