Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 21.07.2015 08:13 Publikacja: 21.07.2015 08:25
Foto: www.sxc.hu
Od 1 października 2015 r. starostowie i wojewodowie zaczną przekazywać dodatkowe informacje o kierowcach do CEPiK. Nowa, zasobniejsza baza ma ruszyć w styczniu 2016 r. Znajdzie się w niej ewidencję instruktorów nauki jazdy, by móc wybrać najskuteczniejszych, wykładowców, szkół prowadzących szkolenie. Do CEPiK trafią też dane m.in. o instruktorach techniki jazdy, egzaminatorach. Korzystać z niej będą nie tylko kierowcy, ale i samorządy.
etap legislacyjny: uzgodnienia międzyresortowe
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Warszawski sąd przyznał odszkodowanie pominiętemu w naborze do pracy kandydatowi, którego rekruter nazwał „morde...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
W niektórych sytuacjach przyznaną kategorię wojskową można zmienić. Podstawą do tego może być aktualny stan zdro...
Właściciel auta ma obowiązek odprowadzenia abonamentu RTV za znajdujący się w nim odbiornik radiowy. W przeciwny...
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 19 czerwca 2025 r. nie jest powodem do odstąpienia przez Sąd Najwyższy od t...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas