fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Poszukiwanie pracy

Szkocka wyspa szuka pracowników. Sześć miesięcy samotności

Adobe
Dwie osoby są poszukiwane do zarządzania nieruchomościowa na szkockiej wyspie Skye.

Praca od kwietnia do października, pięć dni w tygodniu, pensja to 1200 funtów na osobę i darmowe zakwaterowanie. A główne zadanie to zarządzanie pensjonatem na odludziu i tworzenie "pięciogwiazdkowego doświadczenia" gości.

Wyspa Skye to nie tylko druga co do wielkości wyspa Szkocji, ale także jedna z najładniejszych. To popularny cel turystyczny dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę, spokój i nienaruszoną przyrodę. Od 1995 roku wyspę z lądem łączy most. Na Skye znajduje się też destylarnia whisky Talisker, produkująca wysokiej jakości napoje, ale także whisky, która jest jednym ze składników popularnej whisky mieszanej Johnnie Walker, a także likieru Drambuie.

Ogłoszeniodawca zapewnia, że praca nie jest ciężka, a w wolnych chwilach można do woli korzystać z uroków wyspy.

Do obowiązków pracowników będzie należało: zarządzanie pensjonatem w odludnej części wyspy, witanie gości i pokazywanie im apartamentów, zapoznanie z obsługą i sprawienie by "czuli się komfortowo". Poza tym będą odpowiedzialni za sprzątanie pensjonatu, zgłaszanie wszystkich usterek, zamawianie potrzebnych materiałów oraz za kontakty z gośćmi w razie gdyby czegokolwiek potrzebowali. W ogłoszeniu napisano jednak, że wszystko to musi się odbywać w poszanowaniu prywatności gości pensjonatu, którzy cenią sobie dyskrecje i jego położenie - z dala od innych miejsc turystycznych wyspy.

Idealni kandydaci muszą mieć prawo jazdy i prawo do pracy na terenie Unii Europejskiej

Aplikacje przyjmuje agencja pośrednictwa pracy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA