Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 24.12.2019 04:51 Publikacja: 23.12.2019 18:39
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Według najnowszego badania preferencji partyjnych przeprowadzonego przez IBRiS na zlecenie „Rzeczpospolitej", zarówno PiS, jak i PO mocno trzymają się w siodle. Partia Jarosława Kaczyńskiego ma najwyższe poparcie: prawie 40 procent, a Platforma zajmująca drugie miejsce – niespełna 27 procent. Te wyniki nie różnią się zbyt od rezultatu październikowych wyborów.
Także w stosunku do poprzedniego badania z listopada zmiany są niewielkie: PiS stoi w miejscu, a PO nieznacznie zyskuje.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Polska nauka zasługuje na osobny, mocny „silnik”. Własne ministerstwo będzie tego gwarancją – mówi „Rzeczpospoli...
Instytut Pamięci Narodowej (IPN) poinformował o wszczęciu śledztwa dotyczącego publicznego i niezgodnego z prawd...
Rzeczywiście, w samorządach jest więcej środków na działania bieżące. Aczkolwiek podział tych środków cały czas...
W najbliższych dniach do Parlamentu Europejskiego może trafić wniosek o uchylenie immunitetu Grzegorzowi Braunow...
69 proc. Polaków nie wierzy w to, że premier Donald Tusk i prezydent elekt Karol Nawrocki będą współpracować w n...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas