fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Cezary Tomczyk: PiS świetnie rozdaje kawę

Cezary Tomczyk wita się z Ewą Kopacz
Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Spotkania premier Ewy Kopacz z wyborcami są ważne, a ich treść przekłada się na 20 proc. założeń programowych PO - mówił w TVN24 rzecznik rządu Cezary Tomczyk.

Tomczyk zapewnił w TVN24, że Platforma chce wygrać wybory. - Zmiana, która zaszła w PO, jest prawdziwa - dodał. Przyznał również, że porażka Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich i spadek Platformy w sondażach to efekt "popełnienia bardzo wielu błędów" przez jego partię. Zaznaczył jednocześnie, że PO wyciągnęła z tych błędów wnioski. - Zmiana, która zaszła, zaszła może późno, ale lepiej późno niż wcale, ale co najważniejsze, ta zmiana jest prawdziwa - podkreślił.

Przekonując wyborców do głosowania na PO Tomczyk zwrócił uwagę, że istotne jest to, aby rządzący znali się na państwie. Tymczasem o PiS wiadomo, według rzecznika rządu, że "świetnie rozdaje kawę". - Byłem pod wielkim wrażeniem, jak robił to prezydent Andrzej Duda. Ale w polityce i w kampanii wyborczej chodzi o coś więcej - przekonywał rzecznik rządu.

Mówiąc o ostatnich podróżach premier Ewy Kopacz po Polsce Tomczyk przyznał, że "rozmowy z Polakami są trudne", ale dodał, że szefowa rządu słyszy też "wiele dobrych ocen".

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA