Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.09.2020 22:52 Publikacja: 25.09.2020 00:01
Elizabeth Holmes zapowiadała, że zrewolucjonizuje metodologię badań krwi, choć wiedzę z zakresu nauki i medycyny miała ubogą. Na zdjęciu Holmes w drodze na rozprawę przed sądem federalnym w San Jose w Kalifornii, 17 lipca 2019 roku
Foto: Forum
Był drugi poniedziałek lutego. Siedziałem przy zagraconym biurku w newsroomie „Wall Street Journal" w sercu Manhattanu i zastanawiałem się, który temat wziąć teraz na warsztat. Niedawno zakończyłem roczne śledztwo w sprawie nadużyć w Medicare i nie miałem pojęcia, za co się zabrać w następnej kolejności. Po szesnastu latach w tej redakcji jednej rzeczy wciąż nie udało mi się opanować: nie potrafiłem płynnie, sprawnie i szybko przejść od jednego projektu do następnego.
Na spotkaniu przywódców europejskich prezydent Francji położył rękę na dłoni prezydenta Turcji. W odpowiedzi Erd...
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach ma zaszczyt zaprosić na VI Krajowe Dni Pola Bratoszewice 2025.
Powrót do stworzonej przez Petera Jacksona wersji świata „Władcy Pierścieni”, tym razem w wydaniu animowanym, je...
„The Precinct” to dowód, że w popkulturze rządzą Kowalscy, a nie Nowakowie.
„Łowca nagród” to rozrywka w klimatach country dla fanów zjawisk paranormalnych.
Phishing, ataki DDoS i złośliwe oprogramowanie to stali bywalcy raportów dotyczących zagrożeń w sieci. Od lat są najczęściej wykorzystywanymi przez cyberprzestępców metodami, ale to nie znaczy, że sposób ich działania się nie zmienia.
„Mountainhead” ośmiesza bogaczy, dostarczając sporo frajdy.
Gdzie zdobyć wiedzę, która pomoże w zdobyciu patentu motorowodnego?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas