fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Budka: Opowieści Jacka Burego mają mało wspólnego z rzeczywistością

Fotorzepa, Jakub Czermiński
Gdyby pan senator Bury taką energię jak w ciągu ostatnich dwóch dni włożył chociażby we wspólne rozmowy czy prace przez ostatni rok, z pewnością byłby dużo bardziej zadowolony - stwierdził w Polsat News lider PO Borys Budka.

Wczoraj niezależny Senator Jacek Bury, który dostał się do Senatu z list Koalicji Obywatelskiej, poinformował, że opuszcza klub KO i nawiązuje współpracę z Polską 2050 Szymona Hołowni.

Argumentował, że uważa PO za "projekt schyłkowy".

Przejście senatora do ruchu Polska 2050 komentował w "Graffiti" Borys Budka.

Lider PO żałuje, że takie słowa o PO wypowiada osoba, która nigdy członkiem Platformy nie była, a co za tym idzie - "nie widziała jej codziennej pracy". Dlatego, zdaniem Budki< "opowieści Jacka Burego mają mało wspólnego z rzeczywistością".

- Gdyby pan senator Bury taką energię jak w ciągu ostatnich dwóch dni włożył chociażby we wspólne rozmowy czy prace przez ostatni rok, z pewnością byłby dużo bardziej zadowolony - mówił Budka.

Jednocześnie wyraził nadzieję, że Bury, tak jak deklarował, pozostanie w Senacie w demokratycznej większości i zaproponuje konstruktywne działania, bo "jak dotąd działania pana senatora skupiają się wyłącznie na krytyce".

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA