Milik popisał się dobrym przyjęciem piłki w polu karnym i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Romy - czytamy w Onecie.

Roma zdołała wprawdzie wyrównać w doliczonym czasie gry w I połowie, po rzucie karnym wykorzystanym przez Diego Perottiego, ale w drugiej połowie Napoli - po golach Driesa Mertensa, Simone Verdiego i rezerwowego Amina Younesa zespół z Neapolu zapewnił sobie trzy punkty.

W 63. minucie meczu AC Parma - Atalanta Bergamo (1:3) na murawie pojawił się Arkadiusz Reca, który na murawie spędził w tym spotkaniu dwa razy więcej czasu niż w całym dotychczasowym sezonie - pisze Onet.

Dwa gole dla Atalanty zdobył Kolumbijczyk Duvan Zapata, który dzięki tym trafieniom wyprzedził w klasyfikacji strzelców Krzysztofa Piątka (Zapata ma 20 goli, Piątek - 19).

W starciu drużyn dwóch polskich obrońców - Bartosza Salamona (Frosinone) i Thiago Cionka (SPAL), lepsza okazała się drużyna Cionka, która wygrała na wyjeździe 1:0. Obaj obrońcy rozpoczęli mecz w podstawowych składach swoich zespołów.