Ekstraklasa: Śląsk gromi Miedź w Legnicy. Dwa gole Robaka

Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe z Miedzią Legnicą aż 5:0 w meczu 13. kolejki Ekstraklasy - relacjonuje Onet.

Aktualizacja: 26.10.2018 20:03 Publikacja: 26.10.2018 19:53

Dzięki zwycięstwu Śląsk awansował na 10. miejsce w tabeli. Miedź jest 12 - informuje Onet.

Śląsk wyszedł na prowadzenie już w 15 minucie gdy Marcin Robak wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Robercie Pichu. Już minutę później było 2:0 - Michał Chrapek po podaniu Picha podwyższył prowadzenie Śląska.

W 29 minucie po podaniu Chrapka na 3:0 podwyższył Robak, dla którego było to już 10 trafienie w tym sezonie. Robak jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców. W 34 minucie Miedź dobił Dodje Cotra.

W drugiej połowie Śląsk nieco zwolnił, ale i tak - po uderzeniu Mateusza Radeckiego - podwyższył wynik na 5:0.