fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Opinie z rynku

„Nieruchomości” na miarę

rp.pl
Ten dział ma już swoich fanów. Bardzo nas cieszy, że „Nieruchomości" w „Rzeczpospolitej" stają się powoli referencyjne dla całego rynku polskich nieruchomości. To tylko dopinguje do zmian, odświeżania formuły, rozwijania wątków tematycznych i kręgu odbiorców.

Zmienione „Nieruchomości" chcemy kierować bardziej do konsumentów tego rynku niż do jego dyktatorów. Dlatego najważniejszą perspektywą już dziś jest użytkownik, najemca czy właściciel nieruchomości. To właśnie dla niego piszemy na tych łamach zarówno o rynku bezpośredniego użytkowania, jak i o rynku inwestycyjnym.

Czujne oko redakcji będzie się przyglądało cenom, śledziło koniunkturę i nową ofertę. Kiedy trzeba, będziemy ostrzegali, kiedy trzeba, interweniowali.

Nowym wątkiem będzie prop-tech, czyli nowoczesne technologie w budownictwie. Starym, poprawionym – porady prawne czy refleksja o ładzie przestrzennym i urbanistyce.

Jak zwykle w „Rzeczpospolitej" jesteśmy otwarci na kontakty zarówno online, jak i listowne. Jak zwykle zapraszamy do współpracy ekspertów rynku i zwykłych konsumentów. Nasze łamy są i będą otwarte na inteligentną publicystykę i wypowiedzi profesjonalistów.

Możemy obiecać, że mamy ambicje stać się najcenniejszym źródłem wiedzy o rynku. Służyć temu będzie kompetentny zespół fachowych dziennikarzy. Specjalistów od biznesu, ekonomii, technologii i prawa.

Cóż więcej? Wypada zaprosić do czytania. Gwarantuję dobrą lekturę. ©?

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA